reference

Zkušenosti některých klientů

Muž, 50. Problém: nespavost, bolest v levé kyčly.
Po první léčebné kůře, “Jsem spal jako nemluvně!” Také po masáži šel bez jakékoli bolesti půl hodiny k autu.

Žena, 40 Problém: pětidenní migréna (a dvě malé děti doma)
Přijela s migrénou, kterou měla již pátý den. Po 90 minutové masáži po migréně nebylo ani stopy. Během následujícího týdne cítila opětný nástup migrény a žena udělala to, co se naučila během chi nei tsang masáže a přicházející migréna se jí vyhla.

Žena, 45 Problém: týden dlouhá migréna (a práce na plný úvazek)
Přijela s migrénou, kterou již měla celý týden. Po 90 minutové masáži migréna ustoupila. Žena odešla domů (blaženě) šťasně spát. V následujících týdnech žena praktikovala na sobě, co se naučila během chi nei tsang masáže a měla mnohem méně častější a méně vysilující bolesti hlavy.

Muž, 45   Problém: žádný…..jen rád pomůže s mými případovými studiemi
“Musím říct, že to opravdu funguje. Normálně mě nic nebolí.  Většinou jsem v pořádku, ale jsem překvapený. S těmito masážemi mám vice energie, jsem vice v pohodě, méně ve stresu a šťastnější…lépe se koncetruji a jsem lepší v golfu!”

Muž, 45     Problém: vysoký krevní tlak
Po pěti masážích se krevní tlak výrazně zlepšil. Množství léků, které bral, snížil na minimum.

Žena, 60     Problém: deprese, chronická bolest zad
Po třetí masáži se bezbolestně zbavila ledvinového kamene, již neměla deprese, a  došlo k výraznému zlepšení celkové vitality.

Žena, 35    Problém: problémy s plodností, disbalance štítné žlázy
Po první masáži se bezbolestně zbavila ledvinového kamene. Po čtvrté masáži se stav štítné žlázy výrazně zlepšil. O šest měsíců později, po sérii šesti chi nei tsang masážích – a provádění doma samoregeneračních masáží – je šťastně těhotná.

Žena, 26      Problém: bolesti při menstruaci, bolest zad
Po šesti procedurách již neměla bolesti při menstruaci, což zlepšilo sexuální energii a poprvé v životě zažila požitek ze sexu.

Žena, 40    Problém: zácpa (týden)
Ráno, po první masáži, následující ráno pohyb plného střeva.

Žena, 56      Problém: únava, stress, přepracovanost
Po pěti masážích (v pěti týdnech) prožila 2 plné dny se zcela přirozeným euforickým pocitem. Cítila se “o deset let mladší” a jen zářila!

Muž, 34     Problém: nespavost, vyčerpání, deprese, celková bolest
“Teď jsem unavený, ale cítím se lépe. Existuje cesta, jak to všechno změnit…”“Cítím se mnohem lépe…více energie a jsem více v klidu…Tohle změní můj život…Myslím, že znovu začnu hrát na kytaru…dobré, co!”

Pro vice zkušenotí klientů (v angličtině) klikněte zde Refere