podmínky

Storno podmínky:

1. Bezplatné zrušení schůzky musí být provedeno minimálně 24 hodin předem. Zrušení schůzky je možné emailem, SMS nebo telefonicky na čísle 605 359 701. Zrušení je platné pouze pokud je potvrzené terapeutkou. Pokud se blížíte k 24 hodinám před sjednanou schůzkou, raději pošlete SMS nebo zavolejte.

2. Storno poplatek pro schůzky, na které se klient bez oznámení nedostaví nebo jejichž zrušení klient oznámí méně než 24 hodin před sjednanou schůzkou,  je 100% z částky standardní sazby. Storno poplatek se nemusí platit, pokud klient pošle za sebe někoho jiného. Toto je potřeba oznámit přes SMS.

3. Schůzky, které budou zrušeny terapeutkou méně než 12 hodin před termínem sjednané schůzky,  jsou důvodem k tomu, aby klient dostal slevu ve výši 10% na příští schůzku chi nei tsang.

4. Jestliže se klient na schůzku opozdí, léčba bude zkrácena o dobu opoždění, aby se nenarušil začátek následující domluvené schůzky.

Podmínky pro absolvování chi nei tsang masáží:

1. Chi Nei Tsang zatím není jako starobylá, osvědčená, časem otestovaná, efektivní a životaschopná metoda   mezinárodně uznávaná tak, jako je akupunktura, shiatsu a ostatní celosvětově uznávané alternativní léčebné praktiky. Do té doby, dokud se nestane světově uznávanou metodou je nutné před první chi nei tsang masáží, aby každý klient nebo “student” podepsal prohlášení, ve kterém je následující:

a) Klient přijímá a akceptuje 100% odpovědnost za své vlastní zdraví a duševní pohodu a proto přijímá a akceptuje veškerou odpovědnost za všechny následky psychické, emoční, psychologické a duševní absolvováním léčby chi nei tsang. Terapeut je zcela a celkově zproštěný od všech a jakýchkoli obvině vztahující se ke klientově reakci na léčbu chi nei tsang.
b) Klient se nebude v žádném případě snažit praktikovat Chi Nei Tsang nebo sdělovat principy Univerzálního léčebného Tao veřejnosti bez úplného a řádného výcviku u Mistra Chia nebo jím pověřených zástupců.

Kontraindikace

Při výskytu níže uvedených stavů není možné absolvovat chi nei tsang masáže:

  • a) v případě těhotenství
  • b) pokud máte kardiostimulátor
  • c) pokud máte jakoukoli z následujících nemocí: Rakovina    Aneurisma  Trombóza  Flebitida (zánět žil) Melanom (viditlný nádor s tmavě zabarvenými  buňkami) Lymfoma (onemocnění lymfatických uzlin)

Proč? Chi nei tsang je vysoce účinná na stimulaci průtoku krve, lymfatických tekutin a chi. Tato stimulace může zvýšit tlak na cévy a tepny, které už tak pod tlakem jsou, pokud existují výše zmíněné nemoci. Vyzkoušejte efektivní variantu Theta léčbu(odkaz) a/nebo Kosmickou Qi-Kung léčbu (odkaz/ link).